Misyon & Vizyon
07 Haziran 2022

MİSYONUMUZ

 

Tıp ahlakı ilkelerine sadık kalarak, tüm hastane çalışanlarının katılımı ile hasta ve yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde bilimsel temellere kaliteli ve insani değerler yaratan bir kurum olarak sağlık ve eğitim hizmeti sunmak, bu hizmeti sürekli iyileştirmesi ve geliştirmesini sağlamaktır.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Zamanında ve güvenilir sağlık hizmeti veren teknolojik donanıma sahip, kurumsallaşmasına ileri seviyelerle ulaştırılmış alanımızda hizmet veren kuruluşlar ile şimdi ve gelecekte rekabet edebilen ve alanımızda referans olan bir kuruluş olmaktır.

HEDEFLERİMİZ

Hizmeti sunan ve hizmetten faydalananın maksimum mutlu olduğu bir hizmet kurumu olmayı vazgeçilmez, en kısa sürede ulaşmayı hedefimiz olarak belirledik. Güleryüzlü ve kaliteli hizmeti, verimli ve ciddiyetle hizmetin her aşamasını, hizmetin en vazgeçilmez parçası olarak kabul edip bu doğrultuda hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmek ve kontrol etmeyi en temel hedefimiz olarak belirledik.

 

DEĞERLERİMİZ

Hasta haklarına saygılı olmak, tıbbi etik kurallara bağlı olmak, bilgili, güvenilir ve dürüst olmak, araştırmacı, özverili, sorumluluk sahibi ve toplum yararını gözetiyor olmak, yeniliklere açık olmak, değişime uyum sağlamak, katılımcı olmak, ekip ruhu içinde işbirliği, dayanışma ve paylaşma ruhuna sahip olmak.